Képneve

Győztesek Napja 30 éves a Speciális Olimpia Gálarendezvény

Szerző:

Kovács Loretta

Publikálva:

Utolsó frissítés: 2022. okt 18. 11:45

Kategória: Sport


Helyszín: Kazincbarcika

Kezdete: 2019. szeptember 21. 13:00

Szervező:
a Magyar Speciális Olimpia Szövetség, Kazincbarcika Város Önkormányzata és a Barcika Art Kft.

Fővédnök: Szitka Péter polgármester

A „GYŐZTESEK NAPJA-30 ÉVES A SPECIÁLIS OLIMPIA rendezvényen megünnepeljük a szövetség megalakulásának 30. évfordulóját.

A jeles eseményen a Magyar Speciális Olimpia Szövetség sportági programjai mellett kulturális produkciók, népszerű fellépők, olimpikonok színesítik a napot.

A programban a délután folyamán szerepel egy integrált fáklyás futás is, amelyen a speciális olimpikonok mellett, ismert sportolók, közéleti személyiségek, diákok, önkéntesek, városlakók alkotják majd a mezőnyt.

A rendezvény további részében fellép többek között CSEPREGI ÉVA, a DESPERADO, DJ DOMINIQUE, DJ LUPY, DÉR HENI, az ANIMAL CANNIBALS, a BON BON, az osztrák SO tánckara, putnoki, bélapátfalvai művészeti csoportok, a DMJV Városi Szociális Szolgálat NAPSUGÁR Tánccsoportja, kazincbarcikai néptáncosok és modern táncosok, az Új Hajnal Főnix Alapítvány segítő kutyás csoportja, valamint a Magyar Református Szeretetszolgálat Kutató- és Mentőcsoportja is.

Senki ne felejtse otthon a tornacipőjét, hiszen a kijelölt területen folyamatosan adottak lesznek a sportolási lehetőségek!
Lehet majd többek között asztaliteniszezni, kosárlabdázni, tollaslabdázni, teniszezni, bowlingozni, foci kapura rúgni. Ki lehet próbálni például a tornát, a judót, a tornát, az erőemelést, a floorballt is és meg lehet ismerkedni a Kölyök Sportoló Program gyermekeivel, valamint az eszközökkel is. Továbbá kézműves játékokkal és egészségügyi szűrővizsgálatokkal is várunk minden kedves érdeklődőt!

A programok és sportolási lehetőségek ingyenesek!
Ünnepeljünk, sportoljunk, mozogjunk, játszunk, töltsünk el együtt egy kellemes napot Kazincbarcikán, a Kolorcityben!

További programok

Ugo Betti: Bűntény a Kecskeszigeten

Kezdete: 2026. febr 06. 11:00

A kazincbarcikai színházi évad újabb előadása február 6-án (pénteken) 11:00 órától az Egressy Béni Művelődési Központban. Ugo Betti: Bűntény a Kecskeszigeten című színművét a Zenthe Ferenc Színház hozza el Kolorcitybe. A 11:00 órakor kezdődő előadás jegy megvásárlásával is látogatható.

IX. Rejtvényfejtő verseny

Kezdete: 2026. febr 21. 10:00

Február 21-én az Egressy Béni Művelődési Központ ad otthont a IX. Rejtvényfejtő versenynek. Kötelező előzetes regisztrációs határidő: február 16., 14:00 óra. Részletek a programleírásban.

KolorTV élőben

Programajánló

Ugo Betti: Bűntény a Kecskeszigeten

Egressy Béni Művelődési Központ

IX. Rejtvényfejtő verseny

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk