https://kolorline.hu/Erre még meghívunk!

Erre még meghívunk!

Szerző:

Tajthy Ákos

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Idén is ellátogat a Kolorcitybe a Halott Pénz. Az egyik legnépszerűbb újgenerációs zenekar augusztus 4-én 21.30-tól, Deniz élő koncertje után lép fel az 5. Kolorfesztiválon.

A Halott Pénz 2004 óta működő, többszörös Fonogram díjas magyar hiphopformáció. Eredetileg a Halott Pénz Marsalkó Dávid szólóprojektje volt, 2013-ban lett belőle hétfős zenekar.  

A koncertre a belépőjegy ára elővételben 1500, a helyszínen pedig 2000 Ft, amely érvényes a Deniz 19.00-tól kezdődő élő koncertjére is.

Helyszín: Csónakázó-tó
Jegyár a két koncertre ( Deniz LIVE és Halott Pénz):
Elővételben 1500,  
Helyszínen/program napján 2000 Ft.

Bérletben olcsóbb!
Earlybird akció (június 30-ig): 7900 Ft
Július 1-től teljes ár: 9900 Ft.

 Online jegy vagy bérlet itt vásárolható: https://kolorcity.hu/jegy

További híreink

„Menjen a tél, jöjjön a tavasz!” – Télűzés a Napsugár Tagóvodában Kazincbarcikán

Dátum: 2026. febr 19. 17:36

A többi kazincbarcikai óvodához hasonlóan február 17-én a Napsugár Tagóvodában is megrendezték a télűző programot. Kolompok, kereplők, hangos rigmusok és jelképes kiszebáb-égetés jelezte: a gyerekek készen állnak búcsút inteni a hideg hónapoknak. Az időjárás is a program mellé állt, a napsütés mintha csak az ovisok kívánságát teljesítette volna.

Paks delegációja Kazincbarcikán: a városüzemeltetés és a Kolorcity-modell tapasztalataira voltak kíváncsiak

Dátum: 2026. febr 19. 09:15

Kazincbarcikára látogatott február 18-án Paks polgármestere, Heringes Anita és delegációja. A találkozás célja az volt, hogy a vendégek első kézből ismerjék meg a város működési modelljét, a városüzemeltetés szervezeti felépítését, valamint azokat a fejlesztéseket, amelyek az elmúlt években Kazincbarcika egyik leglátványosabb átalakulását hozták.

Indul a tavaszi kátyúzás – Kazincbarcika térségében is javítja az utakat a Magyar Közút

Dátum: 2026. febr 18. 16:24

A téli fagyok után sok helyen romlott az utak állapota Borsodban. A Magyar Közút szerint a kátyúk száma idén jóval több, mint tavaly ilyenkor, ezért a következő hetekben megkezdődnek a tartósabb burkolatjavítások – Kazincbarcika környékén is.

Farsangi műsor az I. Számú Idősek Klubjában Kazincbarcikán

Dátum: 2026. febr 18. 09:00

Vidám farsangi műsorral ünnepelték a telet az I. Számú Idősek Klubjában Kazincbarcikán: az ellátottak és a dolgozók közösen készültek, sőt a fellépéseket is felváltva adták elő – igazi jókedvű, megható délután kerekedett belőle.

KolorTV élőben

Programajánló

IX. Rejtvényfejtő verseny

Egressy Béni Művelődési Központ

Marcel Achard: A bolond lány - Színházi évad Kazincbarcikán

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk