https://kolorline.hu/Aranyéremmel tértek haza a kazincbarcikai íjászok

Aranyéremmel tértek haza a kazincbarcikai íjászok

Szerző:

Kovács Loretta

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Tiszafüreden, február 10 -én került megrendezésre a XII. Farsangi Fánk-lövő Országos Örömíjász Verseny, ahol Elek Vanda, Kolozsvári Tibor és Kolozsvári Zsolt képviselhette az egyesületünket.

Elek Vanda I. helyezéssel zárta a tiszafüredi történelmi viadalt.


Hajdúhadházon a WA Terem Országos Bajnokságának egy újabb kvalifikációs versenye zajlott, ahol ismét lehetőség nyílt az indulási jog megszerzésére, és emellett a már kvalifikált versenyzőink egy kivalló gyakorlási lehetőséghez jutottak.

Nagy sikerként könyvelhetjük el, hogy a nyolc induló íjászunk közül senki sem jött haza üres kézzel.

Fotó: Elek Vanda - Tiszafüredi verseny I. hely


A versenyen három újabb tagunknak is sikerült kvalifikálnia magát, így a márciusban megrendezésre kerülő WA Terem Országos Bajnokságon Dobos István, Miklós Ferenc, Nagy Zoltán, Miklós Máté Bendegúz, ifj. Nagy Zoltán, Borga Hella és Lisztes Kincső öltheti magára a fehér nadrágot.

További híreink

Csak ülni vagy andalogni zenére és vízsugárszóra Kazincbarcika vízijáték-show-ján

Dátum: 2025. aug 01. 18:58

Az idei nyáron is bárki része lehet hétvégenként annak az engergiabuboréknak, amelyet péntektől vasárnapig a Fő téri vízijáték-show vízcsóváinak produkciója, a válogatott zenék nyári széllel szálló dallama és a megcsodálók ámulata, önfeledt transza tesz össze „színergiában”!

Mi lesz veled kazincbarcikai szülészet? Zajlanak az egyeztetések…

Dátum: 2025. júl 30. 07:50

Egyelőre sok a kérdés a Kazincbarcikai Kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztálya körül, miközben a fenntartó szerint biztosított az ellátás az osztályvezető főorvos tragikus hirtelenséggel bekövetkezett halála után is.

Versenyképes járás?

Dátum: 2025. júl 29. 16:00

Veszélybe került Kazincbarcika költségvetése egy olyan kormányzati programnak köszönhetően, amely idén indult, és a jobb pénzügyi helyzetben lévő településeket lehetetleníti el. A városvezetés jelenleg is egyeztetéseket folytat a szaktárcával, hogy a bevezetett Versenyképes Járások Programnak köszönhetően ne fővárosi mértékű elvonást kelljen elszenvednie Kazincbarcikának. A tét több mint 3 millárd Ft lehet, ami súlyosan aránytalan városunk 14 millárd Ft-os idei költségvetéséhez. A kormányzat a választások előtt 1 évvel láthatóan pénzt próbál pumpálni a kistelepülésekre, hogy ott újabb beruházások valósulhassanak meg. Mivel az államkassza üres, ezért a jól gazdálkodó városoktól való elvonásokkal kívánja Magyarország Kormánya a szükséges pénzt előteremteni.

Lakossági tájékoztató áramszünetről

Dátum: 2025. júl 29. 13:20

Az MVM Émász Áramhálózati Kft. a biztonságosabb villamosenergia-ellátás érdekében hálózatukon felújítási, karbantartási munkát végez Kazincbarcikán.

KolorTV élőben

Programajánló

Inline Skate Jam

Színes augusztus

Kazincbarcika

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk