https://kolorline.hu/Két barcikai rendőr a megye legeredményesebb járőre

Két barcikai rendőr a megye legeredményesebb járőre

Szerző:

Jóbi Attila

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Kazincbarcika

Elismerésben részesítette a Magyar Autóklub Észak-magyarországi Regionális Szervezete a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság két járőrét.

2018. december 27-én adta át a Magyar Autóklub Észak-magyarországi Regionális Szervezte a tárgyjutalmát a város két rendőrének, akik az ORFK Balesetmegelőzési Bizottsága „Látni és Látszani 2018 – egymásért” kampány keretében a legtöbb szabálysértőt szűrték ki a forgalomból a megyében.

Mecs László címzetes rendőr törzsőrmester és Szabó Tamás rendőr őrmester a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság járőrei közel harminc esetben intézkedtek az akció 2018. október 17-től december 7-ig tartó időszakában.

A rendőrök intézkedései a balesetek megelőzésére irányultak, melyek során a szabálysértőket figyelmeztetésben részesítették. A barcikai rendőrők elismeréseit Csobod László régióigazgató adta át Dr. Vereckei Csaba rendőr dandártábornok, megyei rendőrfőkapitány és Kovács Béla rendőr ezredes, rendészeti rendőrfőkapitány-helyettes jelenlétében.

Forrás: Police.hu

További híreink

Óvodások köszöntötték az időseket a Muskátli Nyugdíjasházban

Dátum: 2025. nov 03. 18:04

Az idősek hónapja keretében a Muskátli Nyugdíjasházban a Nefelejcs Tagóvoda óvodásai adtak műsort, táncos produkcióval kedveskedve a szépkorúaknak. A műsort követően Tokai Edit önkormányzati képviselő ajándékkal köszöntötte a bentlakókat.

Búcsúzunk — találkozzunk jövőre!

Dátum: 2025. nov 02. 20:18

Elérkezett ez a nap is, idén elköszönt szerető közönségétől a Fő téri Vízijáték-show. Mi ezzel a néhány fotóval búcsúzunk Kolorcity egyik legnépszerűbb látványosságától. Jövőre, veletek ugyanitt!

Csökkent a regisztrált álláskeresők száma – ugyanakkor munkaerőhiány van a cégeknél

Dátum: 2025. nov 02. 12:05

A munkáltatók többsége munkaerőhiánnyal szembesül, amely helyenként korlátozza a vállalkozások gazdasági fejlődését, miközben a regisztrált álláskeresők száma 1 év alatt 304 fővel csökkent – állapítja meg az a jelentés, amelyet a Kazincbarcikai Járási Hivatal készített, és amelyről szó esett a képviselő-testület szeptember végi ülésén is. Foglalkoztatási szempontból a legnehezebb helyzetben a vonzáskörnyéki települések vannak, ahol sok esetben szinte az önkormányzat az egyetlen munkáltató.

Mire figyeljünk a forgalomban és a temetőben mindenszentek idején?

Dátum: 2025. okt 31. 10:16

Mindenszentek és halottak napja idején mint minden évben, sokan keresik fel szeretteik síremlékeit Kazincbarcikán és térségében is. A megnövekedett temetőlátogatói forgalomra a hatóságok és a Barcika Park Nonprofit Kft. munkatársai is felkészültek. A városban fokozott rendőri jelenlétre, parkolási korlátozásokra és időszakos forgalomirányításra is számítani lehet.

KolorTV élőben

Programajánló

Tisztelgés - az Izsó Miklós Képzőművészeti Kör kiállítása

Mezey István Művészeti Központ

IV. Dédesi fényparádé és jótékonysági felvonulás

Dédestapolcsány

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk