https://kolorline.hu/Kazincbarcika-Diósgyőr II 4-0 (0-0)

Kazincbarcika-Diósgyőr II 4-0 (0-0)

Szerző:

Kazincbarcika Város Önkormányzata

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Térség

Kazincbarcika-Diósgyőr II 4-0 (0-0)
Tiszaújvárosi Sportcentrum
Vezette: Nagy Róbert
 
Kazincbarcika:
Gábor P. (Somodi) – Szemere (Tóth Sz.), Heil (Hegedűs), Palmes (Fekete), Süttő (Lőrincz P.), Burics (Sigér), Takács P. (Kovács O.), Engel (Kemény), Constantinescu (Mikló), Kanalos, Bene (Boros)
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

DVTK II:
Bukrán (Konyecsik) - Nagy T., Ivánka (Orosz M.), Tucsa (Vitelki), Bárdos, Szabó I B., Szalóczy, Molnár M. (Kitl K.), Ternován (Szabó II B.), Bacsa, Mertse (Galambosi)
Vezetőedző: Kriston István
 
Gólszerzők: Takács P. (57.), Kemény (66., 74. – a másodikat 11-esből), Kanalos (77.)
 
Tiszaújvárosban játszotta utolsó felkészülési mérkőzését csapatunk, ahol az ellenfél a Diósgyőr második számú csapata volt. Rögtön a kezdést követően mezőnyfölénybe került csapatunk, a vendégek még  félpályán is alig tudtak átjönni az első 10 percben. A fölény ellenére egyedül Constantinescu lövését jegyezhettük fel veszélyes helyzetként. A félidő közepén feljavult a Diósgyőr is, egy-egy fejes és távoli lövés veszélyeztette kapunkat. A hajrában újra kapujuk elé szorítottuk a piros-fehér gárdát, de a kapuba nem sikerült betalálni, bár Takács lövése a félidő utolsó percében csak centikkel kerülte el a jobb felső sarkot.
 
A félidőben Vitelki Zoltán 6 helyen változtatott, majd a játékrész során Kanalost kivéve az egész kezdőcsapatát le is cserélte. A vendégeknél szintén pályára lépett mind a 6 cserejátékos. Csapatunk nagy erőkkel rohamozta a diósgyőri kaput, de az 51. percben Kemény lövése még célt tévesztett. Nem úgy Takácsé, aki az 57. percben 25 méterről lőtt nagy gólt. 4 perc sem telt el, megint Kemény hibázott a kapu előtt, de javítani tudott, hiszen előbb Kanalos passzát követően vette be Konyecsik kapuját, majd egy jogosan megítélt büntetőt is értékesíteni tudott. A harmadik gól után sem volt megállás, Kanalos a 77. percben a negyedik gólunkat is megszerezte egy hatalmas bombával. A második félidőben ellenfelünk abszolút nem jelentett veszélyt kapunkra.

 


 
Vitelki Zoltán:
Az első félidőben pontatlanul, türelmetlenül és kapkodva játszottunk. Ezen próbáltunk változtatni a második félidőre és ez úgy alakult, ahogy szerettük is volna, ami gólokban is megmutatkozott. Köszönöm a játékosok hozzáállását! Célegyenesbe érkeztünk, jövő hétvégén bajnoki van, egy hetünk van még felkészülni. Ezúton szeretnék sok sikert kívánni a DVTK NB III-as csapatának is.
 
Takács Péter:
Azt gondolom, hogy a nagy meleg ellenére a csapat kifutotta magát, betartottuk azokat a taktikai utasításokat, amiket kaptunk az edzőnktől. Azt gondolom, hogy a csapat a végére annyira önbizalommal telve játszott, hogy bele tudtunk csempészni egy-két olyan megoldást is, ami általában olyankor szokott előjönni, amikor tényleg minden összejön. Megérdemelten nyertünk, de sok sikert kívánok a Diósgyőrnek, mert sok a tehetséges játékos náluk és szurkolok nekik.
 
Kriston István:
Kettébontanám a találkozót. Az első félidőben egész jó minőségben futballoztunk mind védekezésben, mind támadásban. A második félidőben sajnos gyerekes hibákat követtünk el és egy picikét a második félidő közepétől már szétesett a csapat, nem azt láttam, amit az első félidőben. De mégegyszer mondom, az első félidő alapján láttam bíztató jeleket.

További híreink

Valódi támogatás – 10–10 millió forinttal segíti a civileket és sportegyesületeket az önkormányzat

Dátum: 2026. febr 28. 08:00

Kazincbarcika Város Önkormányzata 2026-ban ismét 10–10 millió forintos keretet biztosít a helyi civil szervezetek és sportegyesületek támogatására. A keret nem új kezdeményezés: a város évek óta rendeletben szabályozott pályázati rendszerben segíti a helyi közösségeket, és a támogatás tavaly is kézzelfogható programokat eredményezett.

Március 8-án időközi választás Kazincbarcikán – három jelölt a 7-es körzetben

Dátum: 2026. febr 27. 16:00

Március 8-án időközi önkormányzati választást tartanak Kazincbarcikán a 7-es számú egyéni választókerületben. A Helyi Választási Bizottság jogerősen nyilvántartásba vette a jelölteket, az érintett választópolgárok három szavazókörben adhatják le voksukat. A szavazókörök beosztása a 2024-es önkormányzati választáshoz képest nem változott.

Stratégiai kérdésekről beszélt Szitka Péter – vízi komplexum, költségvetés, fejlesztések

Dátum: 2026. febr 27. 08:00

Ritkán ad hosszabb, átfogó interjút a város jövőjét érintő kérdésekről Szitka Péter. A polgármester a Kolor TV stúdiójában beszélt a 2026-os költségvetés kihívásairól, a vízi komplexum működéséről, a strand terveiről, a kátyúhelyzetről, a parkolófejlesztésekről és a távhőrendszer problémáiról. A beszélgetésben több, a város működését alapvetően érintő téma is szóba került. A teljes interjú cikkünk végén megtekinthető.

Egri úszók készülnek Kazincbarcikán – napi három edzéssel alapoznak a Vízi Komplexumban

Dátum: 2026. febr 26. 18:00

Február 15. és 28. között a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban tart edzőtábort az Egri Úszó Klub nyolc versenyzője. A felnőtt, ifjúsági és serdülő korosztályos sportolók között országos bajnoki döntősök és korosztályos válogatott úszók is készülnek a kéthetes alapozó időszakban.

KolorTV élőben

Programajánló

Fitt Barcika 2026

Kazincbarcika

Marcel Achard: A bolond lány - Színházi évad Kazincbarcikán

Egressy Béni Művelődési Központ

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk