https://kolorline.hu/Holtan találták meg az eltűnt 17 éves borsodnádasdi lányt

Holtan találták meg az eltűnt 17 éves borsodnádasdi lányt

Szerző:

Tajthy Ákos

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Térség

Feltehetően meggyilkolták a lányt, akinek eltűnését az anyja jelentette be vasárnap - írja az index.hu.

Az esettel kapcsolatban közleményt adott ki a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság, mely közölte, az Ózdi Rendőrkapitányság Putnoki Rendőrőrsére szeptember 3-án a délutáni órákban tett egy 17 éves lány édesanyja bejelentést gyermeke eltűnése miatt.

A rendőrség a polgárőrség és a tűzoltóság bevonásával megszervezte az eltűnt fiatal felkutatását, akinek holttestét éjfél előtt Borsodnádasdon találták meg.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával, büntetőeljárás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit.

 

További híreink

Egyházak karácsonya — Ünnepi gondolatok Kolumbán Gábor református lelkipásztortól

Dátum: 2025. dec 26. 17:59

Kolumbán Gábor református lelkipásztor a karácsony igazi üzenetére hívja fel a figyelmet a KolorTV ünnepi műsorában: ahogyan a pásztorok elindultak Betlehembe, úgy nekünk is meg kell nyitnunk szívünket és lelkünket, hogy befogadjuk az Úr Jézus Krisztust.

Egyházak karácsonya — A szeretetben megélt ünnep öröme

Dátum: 2025. dec 25. 17:32

Dr. Janka Gábor esperes-parókus a Kazincbarcikai Görögkatolikus Parókia képviseletében osztotta meg ünnepi gondolatait a KolorTV ünnepi műsorában. Beszédében gyermekkori emlékek és lelki élmények fonódnak össze, amelyek a karácsony igazi üzenetét hordozzák: a szeretetet, az érintés csodáját és Krisztus közelségét.

Boldog karácsonyt, Kazincbarcika!

Dátum: 2025. dec 24. 19:23

Mit is kívánhatna a KolorMédia minden munkatársa Kazincbarcikának és az itt élőknek karácsonykor? Őszinte és tiszta szívből békességet, boldogságot, örömöt, egészséget, áldást, és hogy a szeretet kísérje minden városlakó útját! Idén ünnepi műsorral is készültünk, amelyben helyi vendégek mesélnek a saját karácsonyukról. Ezzel kívánunk Önöknek áldott, békés karácsonyt!

Nagycsaládosok és rászorulók karácsonya Kazincbarcikán

Dátum: 2025. dec 24. 10:09

Sokéves múltú adventi esemény Kazincbarcikán a nagycsaládosok és a rászorulók összefonódó karácsonya. Ugyanazon a napon, de két külön helyszínen is zajlik egy-egy hasonló, mégis más ajándékozó program. Így volt ez 2025 decemberében is, Szitka Péter polgármester, Klimon István alpolgármester és István Zsolt, a Kazincbarcikai Szociális Szolgáltató Központ igazgatója közreműködésével.

KolorTV élőben

Programajánló

Tematikus szaunaszeánszok profi szaunamesterrel a Kazincbarcikai Vízi Komplexumban

Kazincbarcikai Vízi Komplexum

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk