https://kolorline.hu/Halálos baleset a 27-es főúton

Halálos baleset a 27-es főúton

Szerző:

Tajthy Ákos

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Térség

Egy ember meghalt, ketten pedig megsérültek abban a balesetben, ami csütörtökön kora délután történt Edelény és Szendrőlád között - írja közleményében a megyeri rendőr-főkapitányság kommunikációs irodája.

Két személygépkocsi frontálisan ütközött a 27-es számú főút 13. kilométerszelvényében dél körül Edelény és Szendrőlád között. A balesetben az egyik autó vezetője olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette, míg a másik járműben ketten sérültek meg.


A rendőrök a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az adott útszakaszt teljes terjedelmében lezárták, a forgalmat pedig Ládbesenyő és Galvács felé terelik.

A hírek szerint a frontális ütközésben egy háromgyermekes anyuka halt meg.

További híreink

Hullámrajt Kazincbarcikán – több mint százan vágtak neki az első vízi-futó kihívásnak

Dátum: 2026. jún 14. 17:38

Izgalmas nyári sporteseménynek adott otthont június 13-án a Kazincbarcikai Vízi Komplexum. A város első alkalommal rendezte meg a Hullámrajt elnevezésű úszó-futó kétpróbát, amelyen a legkisebbektől a senior korosztályig több mint százan álltak rajthoz. A résztvevők előbb a medencében, majd a Csónakázó-tó környékén mérték össze erejüket. A verseny egyben a 2026-os Mozgásév első állomása is volt.

Négy napig szünetel a használati melegvíz-szolgáltatás

Dátum: 2026. jún 14. 07:00

A fűtési szezon lezárását követően idén is elvégzi a távhőszolgáltatást érintő éves karbantartási munkákat a Barcika Szolg Kft. Korábban ez a folyamat hosszabb időt vett igénybe, az érintett távfűtéses lakásokban élőknek azonban most előreláthatóan négy napig kell számolniuk a használati melegvíz-szolgáltatás szünetelésével.

Aki színekkel érzékelteti a tereket — Gonda Zoltán kiállítása a Mezeyben

Dátum: 2026. jún 13. 17:20

Az „Emberben a művész, művészben az ember” című tárlatsorozat újra Kolorcityvel rímelően színpompás festményekkel telítette be a Mezey István Művészeti Központ alsó kiállítótermét. Gonda Zoltán június 9-én nyílt kiállítása várhatóan a hónap végéig lesz látható. A túlnyomóan intuitív és szürreális alkotások elütően más-más élményt nyújtanak közelről és távolról megtekintve. A 32 darabos műgyűjtemény hatása ezzel a praktikával szinte megduplázódik a látogatók számára.

Mutatjuk a gyógyszertári ügyeleti rendet 2026 második félévére

Dátum: 2026. jún 13. 13:46

Kazincbarcikán közzétették a gyógyszertárak 2026 második félévi ügyeleti rendjét. Az alábbiakban időrendi sorrendben mutatjuk, hogy az egyes hetekben melyik gyógyszertár látja el az ügyeleti feladatokat.

KolorTV élőben

Programajánló

Élj SZERtelenül!

Don Bosco Sportközpont melletti terület

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk