https://kolorline.hu/Bán – Sajó-völgye ultiverseny Vadnán

Bán – Sajó-völgye ultiverseny Vadnán

Szerző:

Kolorline szerkesztőség

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Térség

Negyedik alkalommal rendezték meg a Bán – Sajó-völgye Vadna Ultiversenyt, az ulti rajongók számára, január 27-én.

A mintegy 25 térségbeli induló 3-4 fős csoportokban mérkőzött meg egymással. A regisztráció és a köszöntő elhangzása után délelőtt 09 órakor indult a kártyacsata. A kötött szabályok értelmében a mérkőzés 10 fordulós volt, 12 leosztással. A verseny szabályszerűségének betartásáról Gyöngyösi Géza, a  Magyar Ultiszövetség főtitkára gondoskodott. A versenyzőknek lehetőségük volt a játék közbeni felfrissülésre, relaxálásra, hiszen egy különteremben szendvicset, kávét, üdítőt biztosítottak a résztvevőknek. Az délutánba nyúló megmérettetés első három helyezettje pénzjutalomban részesült, a győztes pedig hazavihette a vándorkupát. A versenyben első lett Kapitány Béla, őt  Károlyfalvi János követte, a harmadik helyen Molnár Gyula végzett. A díjakat Bencze Péter, Vadna polgármestere és Gyöngyösi Géza adták át a nyerteseknek. 

 

További híreink

Lövészet, baltadobálás és lovagi torna a Városi Lövészkupán

Dátum: 2026. jún 02. 16:00

Városi Lövészkupára várta az érdeklődőket a 48-as Lövész Sportegyesület május 30-án Kazincbarcikán. A versenyen több korosztály is rajthoz állhatott. A résztvevők többek között a baltadobálást, az íjászatot, az airsoft lövészetet és a lovagi tornát próbálhatták ki. A szervezők a megmérettetés mellett számos kísérőprogrammal is készültek.

Tanulj cirkuszt! – készségfejlesztés kisdiákoknak a Kazinczy Tagiskolában

Dátum: 2026. jún 02. 12:19

Mi lehet különlegesebb a gyerekek számára a cirkusznál? Az, ha ők maguk a cirkusz! A Petőfi Kulturális Program keretében ez az ábránd Kazincbarcikán egy kis időre valósággá vált. Május 28-án a város 80 általános iskolás tanulója is részt vehetett egy utazó interaktív cirkuszpedagógiai foglalkozáson. A program lényeges hozadéka a koncentráció- és ügyességfejlesztés, valamint a sikerélmény volt.

Nyitott szertárak Kazincbarcikán – a tűzoltók mindennapjaiba nyerhettek bepillantást a gyerekek

Dátum: 2026. jún 01. 18:45

A Kazincbarcikai Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság gyereknapi rendezvényén a gyerekek és családjaik testközelből ismerhették meg a tűzoltók mindennapjait május utolsó vasárnapján. A látogatók bejárhatták a laktanyát, kipróbálhatták az eszközöket, és egy próbariasztás során azt is láthatták, hogyan készülnek fel a tűzoltók egy éles bevetésre.

Hősök napja Kazincbarcikán – főhajtás az elesettek előtt

Dátum: 2026. jún 01. 18:22

Sajókazincon és Felső-Barcikán is megemlékezést tartottak a magyar hősök emléknapján. Az ünnepségeken az elesettek előtt hajtottak fejet a résztvevők. Istentisztelet, ünnepi beszédek, katonai tiszteletadás és koszorúzás idézte fel azok emlékét, akik életüket áldozták Magyarország szabadságáért és fennmaradásáért.

KolorTV élőben

Programajánló

Gonda Zoltán festőművész kiállítása - Emberben a művész, művészben az ember

Mezey István Művészeti Központ

Élj SZERtelenül!

Don Bosco Sportközpont melletti terület

Legfrissebb galéria

Legfrissebb videók

Facebook

Szurkoljunk