Kazincbarcika

Idegenben javítottak az Ördögök

Dátum: 2017. ápr 04. 05:29

A férfi futsal NB II Keleti csoportjának a felső-házi rájátszásában az 5. fordulóban a Kincsem Lovaspark SE vendégeként lépett pályára a Kazincbarcikai Ördögök SE. A borsodi együttes úgy győzött, hogy még gólt sem kapott.

Képviselői bejárás az inkubátorházban

Dátum: 2017. ápr 03. 17:15

Bejáráson tekintették meg az átadás előtt álló új inkubátorházat a kazincbarcikai önkormányzati képviselők április 3-án.

Kalandtúra a Pollackban

Dátum: 2017. ápr 03. 11:00

Megkezdődtek a beiskolázási nyílt napok a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskolában április 3-án.

KÖZLEMÉNY a Kazincbarcikai Összevont Óvodák 2017/2018. nevelési évre vonatkozó beiratkozás rendjéről

Dátum: 2017. ápr 03. 10:45

Tájékoztatom a Tisztelt Szülőket arról, hogy a Kazincbarcikai Összevont Óvodák valamennyi feladatellátási helyén a 2017/2018. nevelési évre az alábbi időpontokban lehet beíratni azokat a gyermekeket, akiknek a beíratása még nem történt meg: 2017. május 2. (kedd) 800-tól 17.00 óráig; 2017. május 3. (szerda) 800-tól 17.00 óráig

Őrzi hazai veretlenségét, és továbbra is listavezető a KBSC

Dátum: 2017. ápr 02. 09:18

A kazincbarcikaiaknak volt miért visszavágniuk, hiszen ősszel a fővárosban 2-1-re kikaptak a REAC-tól. A találkozó elején a 6. percben azonban szinte a semmiből szerzett vezetést a fővárosi együttes, Bodnár lőtte ki a jobb alsó sarkot (0-1). A bekapott gól után igyekezett ellenfelére erőltetni akaratát a KBSC, de a hazaiak a legnagyobb ziccereket is kihagyták. A 38. percben megtört a jég, egy kapusról kipattanó labdát Bene vágott 2 lépésről a hálóba (1-1). A félidő hátralévő pereceiben újabb gólt már nem tudtak szerezni a vendéglátók, így maradt a döntetlen állás.

Sikerrel vették az akadályt a kazincbarcikai spártaiak

Dátum: 2017. ápr 01. 18:21

Hazánkban hetedik alkalommal rendezték meg a világ egyik legismertebb akadályverseny-sorozatát a Spartan Racet.

Csipkés hétvége a Mezey-házban

Dátum: 2017. ápr 01. 15:00

Csipkés hétvége címmel tartott népművelő programot március 31-én és április 1-jén a Csipkeműhely Galéria a Gyermekek Háza-Kézművesházban.

Összeírják az ebeket

Dátum: 2017. ápr 01. 11:00

Az állatok védelméről és kíméletéről szóló 1998. évi XXVIII. törvény (Ávt.) 42/B. § (1) bekezdése alapján az eb tartási helye szerint illetékes önkormányzat háromévente legalább egy alkalommal ebösszeírást végez.

Tájékoztató menetrend-változásról

Dátum: 2017. márc 31. 08:45

Az Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. (ÉMKK Zrt.) az alábbi menetrend-módosításokat tervezi bevezetni a helyközi menetrend szerinti autóbusz-közlekedésben 2017. március 31. és április 2. között.

Több mint 600 vállalkozás kap teljes iparűzésiadó-mentességet

Dátum: 2017. márc 31. 07:24

Harmincnyolc előterjesztésről döntött március 30-án, soron következő munkaterv szerinti ülésén Kazincbarcika város képviselő-testülete. A grémium többek között elfogadta a felnőtt háziorvosi szolgálat tevékenységéről szóló beszámolót; helyi iparűzési adómentességről határozott; döntött a bölcsődei szolgáltatások térítési díjáról, valamint a demensek ellátását igénybe vevők körének kibővítéséről. Szó volt a hamarosan nyíló inkubátorház bérleti díjairól, valamint két Barcikai Ipari Parkot érintő napirendről is.