Hírek

Pályázati felhívás civil szervezeteknek

Dátum: 2019. ápr 29. 15:52

Kazincbarcika Város Önkormányzata „A civil szervezetek pályázati támogatásáról” szóló 7/2010. (II.19.) rendelete alapján 2019. évre pályázatot hirdet a város közigazgatási területén működő civil szervezetek pénzügyi támogatására.

Dátum: 2019. ápr 28. 08:17

Izgalmas csatában az Extra-Liga harmadik döntő harcában kulcsfontosságú győzelmet aratott szombat este a Vegyész RC a LV Sport Pénzügyőr SE ellen hazai pályán, így 2-1 arányban ismét vezet a párharcban!

Ovis Gála a legfiatalabb csillagokért

Dátum: 2019. ápr 27. 13:09

Jelmezt öltöttek magukra a Kazincbarcikai óvodák pedagógusai és gyermekei április 26-án az Egressy Béni Művelődési Központ színháztermében.

Új virágok és fák Barcikán

Dátum: 2019. ápr 27. 12:08

Tovább folytatódik a „Virágos Kazincbarcika” nagyszabású növénytelepítési akció a város 65. születésnapja alkalmából.

A fővárosban elmaradt a Vegyész győzelem

Dátum: 2019. ápr 26. 09:26

A férfi röplabda bajnoki döntő második mérkőzésén a fővárosban lépett pályára a Vegyész RC Kazincbarcika. A kék-sárgák két szoros és egy sima szettben veszítettek a Pénzügyőr ellen.