A Tompa Mihály Református Általános Iskola ad otthont április 7-én és 8-án a Kelet-Magyarországi Tehetségfejlesztő Konferenciának.

Múcsony: Emelt fővel túllépni a tragédián

Tavaly Múcsonyt két időjárási katasztrófa sújtotta, rövid idő alatt hatalmas intenzitású csapadék zúdult a településre.

„Össz-kép” – egy barátságból kifolyólag címmel nyílt tárlat április 6-án a Mezey István Művészeti Központ emeleti kiállítótermében.

Dátum: 2017. ápr 06. 18:00

A szegedi társaság, a SOLEIL- az egészség iskolája - nem kevesebbet vállalt, mint az egészséges életmód közvetítését, oktatását az óvodáskortól a felnőtt korosztályig.

Digitális környezetvédelem – rendhagyó témanap a Surányiban

Dátum: 2017. ápr 04. 12:37

Környezetvédelmi digitális témanapot rendeztek április 4-én, a Surányi Endre Szakképző Iskola és Kollégiumban.

Idegenben javítottak az Ördögök

Dátum: 2017. ápr 04. 05:29

A férfi futsal NB II Keleti csoportjának a felső-házi rájátszásában az 5. fordulóban a Kincsem Lovaspark SE vendégeként lépett pályára a Kazincbarcikai Ördögök SE. A borsodi együttes úgy győzött, hogy még gólt sem kapott.

Képviselői bejárás az inkubátorházban

Dátum: 2017. ápr 03. 17:15

Bejáráson tekintették meg az átadás előtt álló új inkubátorházat a kazincbarcikai önkormányzati képviselők április 3-án.

Kalandtúra a Pollackban

Dátum: 2017. ápr 03. 11:00

Megkezdődtek a beiskolázási nyílt napok a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskolában április 3-án.

KÖZLEMÉNY a Kazincbarcikai Összevont Óvodák 2017/2018. nevelési évre vonatkozó beiratkozás rendjéről

Dátum: 2017. ápr 03. 10:45

Tájékoztatom a Tisztelt Szülőket arról, hogy a Kazincbarcikai Összevont Óvodák valamennyi feladatellátási helyén a 2017/2018. nevelési évre az alábbi időpontokban lehet beíratni azokat a gyermekeket, akiknek a beíratása még nem történt meg: 2017. május 2. (kedd) 800-tól 17.00 óráig; 2017. május 3. (szerda) 800-tól 17.00 óráig

Őrzi hazai veretlenségét, és továbbra is listavezető a KBSC

Dátum: 2017. ápr 02. 09:18

A kazincbarcikaiaknak volt miért visszavágniuk, hiszen ősszel a fővárosban 2-1-re kikaptak a REAC-tól. A találkozó elején a 6. percben azonban szinte a semmiből szerzett vezetést a fővárosi együttes, Bodnár lőtte ki a jobb alsó sarkot (0-1). A bekapott gól után igyekezett ellenfelére erőltetni akaratát a KBSC, de a hazaiak a legnagyobb ziccereket is kihagyták. A 38. percben megtört a jég, egy kapusról kipattanó labdát Bene vágott 2 lépésről a hálóba (1-1). A félidő hátralévő pereceiben újabb gólt már nem tudtak szerezni a vendéglátók, így maradt a döntetlen állás.